Ramix – długopis antybakteryjny

APAP721845

0,79 pln1,01 pln netto

Zapytaj o produkt
IlośćCena nettoCena brutto
1 - 99 0,99 pln 1,22 pln
100 - 249 0,86 pln 1,06 pln
250 - 499 0,84 pln 1,03 pln
500 - 999 0,82 pln 1,01 pln
1000 + 0,78 pln 0,96 pln

Minimum logistyczne 50 szt.
Ceny netto bez kosztów nadruku.
Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej.

Wysyłka bez nadruku 1-2 dni robocze

Ramix długopis antybakteryjny

W dzisiejszych czasach, gdy świadomość konieczności dbania o higienę jest większa niż kiedykolwiek, istotne jest, aby otaczać się przedmiotami, które nie tylko są praktyczne, ale również wspierają nasze zdrowie. Właśnie takim produktem jest Ramix długopis antybakteryjny, dedykowany każdemu, kto w swoim codziennym życiu i pracy poszukuje funkcjonalnych rozwiązań podnoszących standardy higieniczne.

Ten innowacyjny gadżet reklamowy, wykonany z plastiku, skrywa w sobie więcej niż może się wydawać. Jest nie tylko wygodnym narzędziem do pisania dzięki niebieskiemu wkładowi, ale przede wszystkim spełnia funkcje antybakteryjne. Zgodność z normą ISO 22196:2011 gwarantuje, że korzystanie z długopisu minimalizuje ryzyko rozprzestrzeniania się bakterii, co czyni go doskonałym wyborem dla osób szczególnie dbających o czystość w swoim otoczeniu.

Ramix długopis antybakteryjny znajdzie zastosowanie w wielu branżach – może być doskonałych promocją dla firm farmaceutycznych, medycznych, edukacyjnych, ale również dla każdej instytucji, która chce podkreślić swoje zaangażowanie w propagowanie zdrowego stylu życia. Jest to perfekcyjny wybór dla szpitali, aptek, szkół czy biur, gdzie duże skupisko ludzi zwiększa ryzyko przenoszenia się drobnoustrojów.

Dla kogo będzie najlepszy? Ramix długopis antybakteryjny wykazuje się ponadprzeciętną użytkowością wśród profesjonalistów wszystkich branż, którzy zwracają uwagę na detale i chcą otaczać się przedmiotami zwiększającymi bezpieczeństwo sanitarne – zarówno własne, jak i ich klientów czy pacjentów. Łącząc funkcjonalność z troską o higienę, jest to doskonały gadżet dla każdego, kto poszukuje efektywnych i praktycznych rozwiązań wspierających czystość w miejscu pracy i nie tylko.

Wybine jego zastosowania to nie tylko pisanie. Długopis może służyć jako narzędzie do edukacji na temat higieny, prezent dla nowych pracowników w pakiecie powitalnym czy upominek dla klientów, który podkreśli troskę firmy o ich zdrowie. 💼✨

Wybierając Ramix długopis antybakteryjny, stawiasz na doskonały produkt, który łączy w sobie wysoką jakość, funkcjonalność oraz troskę o zdrowie użytkowników. To doskonały wybór dla wszystkich, którzy szukają nie tylko praktycznego, ale i bezpiecznego rozwiązania, spełniającego wysokie standardy higieniczne.

Kolor

biały

Material 1

Plastik

Rozmiar

ø11×140 mm

Rodzaj mechanizmu

wciskany

Kolor wkładu

niebieski

Rozmiar kulki we wkładzie

1 mm

Rodzaj wkładu

Normalny, wąski wkład

Brak opinii

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Ramix – długopis antybakteryjny”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *