Sposób dostawy

Gadżety firmowe, które znajdziesz i zamówisz na naszej stronie, są dla nas najważniejsze. Bo są Twoje. Dbamy o ich staranne selekcjonowanie i magazynowanie. Następnie nasz sztab specjalistów dokładnie pakuje i zabezpiecza przesyłkę tak, by dotarła do Ciebie w idealnym stanie. Kolejny etap to transport gotowej paczki lub palety przez doświadczoną, solidną i rzetelną firmę kurierską – DPD, UPS, INPOST, FEDEX, TNT i dostarczenie jej wprost pod drzwi Twojej firmy. Ufamy im od lat. Każdy nawet najmniejszy gadżet firmowy traktują z taką miłością i troską jak my. Wszyscy wiemy, że to Twój wymarzony prezent, który wręczysz swoim klientom.

Aby jednak mieć pewność, że przesyłka dotarła do Ciebie w takim samym stanie jak ją wysłaliśmy – sprawdź ją i w razie jakichkolwiek uwag poinformuj o nich najpierw kuriera, z którym spisz szczegółowy protokół a następnie nas. Niezwłocznie wyjaśnimy wszystkie wątpliwości i zgłoszenia reklamacji.

W przypadku jeśli Twoje jednorazowe zamówienie przekroczy kwotę 5000 zł netto wówczas z przyjemnością dostarczymy Ci Twoje gadżety firmowe GRATIS! W innym przypadku koszt transportu będzie uzależniony od wymiarów, z uwzględnieniem długości, szerokości i wysokości paczki oraz od jej wagi. Zawsze jednak poznasz go wcześniej bo u nas nie ma żadnych ukrytych kosztów. Nasza firma Gadzety.pl nie realizuje zamówień za pobraniem.

Ikona telefonu

Infolinia

Nasza infolinia dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00-17:00.

Ikona rozmowy przez chat

Czat

Wejdź na czat i zostaw nam wiadomość, odpowiemy na nią możliwie najszybciej.

Ikona wiadomości mailowej

Email

Wyślij nam wiadomość info@gadzety.pl

Ikona lokalizacji firmy

Gadżety.com

ul. Postępu 11A, 02-676 Warszawa +48 7 333 888 30/40

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? Zapraszamy do kontaktu