Czas realizacji

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i traktujemy je wyjątkowo. Dbamy o to byś był usatysfakcjonowany z naszej obsługi i gadżetów firmowych, jakie Ci niezwłocznie dostarczymy. Standardowo czas realizacji zamówienia gadżetów bez nadruku wynosi 24h. Jest to czas liczony od momentu złożenia przez Ciebie zamówienia, sprawdzenia dostępności danych gadżetów w naszych magazynie i zaksięgowania płatności na koncie bankowym Gadzety.pl. Jeśli wszystkie powyższe warunki zostaną spełnione do godziny 11:00 w dniu roboczym, wyślemy do Ciebie Twoje zamówienie przez najszybsze i najbardziej solidne firmy transportowe, z którymi pracujemy – DPD, UPS, INPOST, FEDEX i TNT, jeszcze tego samego dnia. Czas ten wydłuża się jeśli Twoje zamówienie będzie dotyczyć gadżetów firmowych z nadrukiem i wówczas może wynieść od 2-7 dni roboczych. I znowu czas ten liczony jest od momentu przesłania podpisanego zamówienia, sprawdzenia dostępności produktów w magazynie i otrzymania przelewu. Wówczas zaczynamy proces realizacji, czyli nadruk wybranej przez Ciebie i zaakceptowanej grafiki z wykorzystaniem dostępnych metod znakowania. Czas realizacji większego zamówienia lub szczególnego nadruku może ulec wydłużeniu. Ale najważniejsze jest to, co następuje przed realizacją. To ważne etapy, których nie można pominąć ani zlekceważyć.

Etap pierwszy to wybranie właściwego gadżetu ze wszystkich posegregowanych według kategorii katalogów. Każdy gadżet jest szczegółowo opisany, a opis zawiera istotne detale, które mogą mieć wpływ na nadruk i finalny produkt.

Etap drugi to przemyślana decyzja dotyczącą ilości, którą chciałbyś zamówić. W naszym Sklepie internetowym Gadzety.com występują następujące przedziały ilościowe 50-99, 100-249, 250-499, 500-99, 1000 i więcej. Cena maleje, im więcej produktów zamówisz. Dla zamówień powyżej 1000 szt. przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę.

Etap trzeci to projektowanie grafiki, którą ma zostać oznakowany gadżet firmowy. Jeśli posiadasz plik w jednym z następujących formatach – .cdr, .eps, .pdf, .ai grafiki, którą chcesz umieścić na produkcie to wspaniale, połowa pracy mniej. Jeśli natomiast nie – nic strasznego – nasi graficy pomogą Ci zaprojektować wymarzone logo a jeśli będzie taka potrzeba, dodadzą do tego interesujący slogan, który przykuje uwagę Twoich klientów. Wizualizację wymarzonego produktu z Twoją czy zaprojektowaną przez nas grafiką wyślemy Ci do akceptacji. I będziemy pracować, aż uzyskamy satysfakcjonujący Cię efekt.

Etap czwarty to finalizacja zamówienia, podpisanie umowy ze wskazaniem szczegółów zamówienia i dokładnym czasem realizacji wspomnianym powyżej. Potem już tylko formalność związania z przelewem bankowym.

Etap piąty jest najważniejszym etapem powstawania Twojego gadżetu firmowego. Tu zaczyna dziać się magia, bowiem nasi specjaliści od nadruku nanoszą Twoją grafikę na Twój wybrany produkt, wkładając w to cały wysiłek, skupienie i ciężką pracę. Każdy detal jest tu na wagę złota i drobna nieuwaga może zniweczyć cały poniesiony trud. Tu nie ma zatem miejsca na pomyłkę czy błąd, dlatego czas realizacji uzależniony jest od stopnia skomplikowania grafiki i ilości produktów w zamówieniu. Nadrukowane gadżety trafiają następnie do nas w celu weryfikacji oraz zabezpieczenia zamówienia przed wysyłką.

Etap szósty to picie szampana ;), wspólna radość i satysfakcja z osiągniętego celu, czyli otrzymanie od kuriera dokładnie tego, co zamówiłeś.

Pamiętaj – na każdym etapie powstawania Twojego unikalnego gadżetu bądź z nami w kontakcie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji czuwając nad prawidłowością całego procesu. Jeśli masz pytania, wątpliwości nie czekaj – dzwoń do nas pod numer +48 7 333 888 40/50 lub wyślij wiadomość z zapytaniem na maila: info@gadzety.pl, a my z przyjemnością odpowiemy, doradzimy, uspokoimy i rozwiejemy wszystkie niepewności.

Ikona telefonu

Infolinia

Nasza infolinia dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00-17:00.

Ikona rozmowy przez chat

Czat

Wejdź na czat i zostaw nam wiadomość, odpowiemy na nią możliwie najszybciej.

Ikona wiadomości mailowej

Email

Wyślij nam wiadomość info@gadzety.pl

Ikona lokalizacji firmy

Gadżety.com

ul. Postępu 11A, 02-676 Warszawa +48 7 333 888 30/40

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? Zapraszamy do kontaktu