O nas

Cieszymy się, że trafiłeś na naszą stronę. To oznacza tylko jedno, że szukasz gadżetów dla swojej firmy, które pozwolą Ci zaznaczyć swoją pozycję na rynku, osiągnąć przewagę nad konkurencją i zapisać się w pamięci Twoich klientów, kontrahentów bądź partnerów biznesowych na dłużej. Te małe poręczne i funkcjonalne, które tworzymy od ponad 20 lat sprawiają radość, zadowolenie i satysfakcję przede wszystkim Tobie, Twoim klientom ale także nam.

Gadżety dla firm to nasza pasją. Stale podążamy na najnowszymi trendami i nowościami pojawiającymi się na rynku gadżetów. Wyszukujemy dla Ciebie najbardziej innowacyjne, oryginalne, z pięknym designem oraz wykonane z najwyższej jakości materiałów produkty, które bez wątpienia wykorzystasz w swoich kampaniach promocyjnych. W naszej bazie jest ponad 25 000 upominków reklamowych, które dzięki nowoczesnym metodom znakowania takim, jak tampodruk, sitodruk, transfer, grawerowanie laserowe, haft komputerowy, nadruk na ceramice, sublimacja jak również tłoczenie zyskują marketingowy sznyt wspierając Twoje marketingowe działania.

Odpowiedni produkt, który Ci zaproponujemy wraz z subtelnym, precyzyjnie wykonanym nadrukiem logo Twojej firmy z pewnością zbuduje wizerunek Twojej marki jako nowoczesnej, pomysłowej, profesjonalnej oraz rzetelnej. Podtrzyma dotychczasowe relacje biznesowe oraz zagwarantuje Ci nowe, przyciągając nowych odbiorców.

Producenci z całego świata dostarczają nam swoje topowe gadżety takie, jak ponadczasowe kubki reklamowe, smycze czy długopisy lub zyskujące na popularności ekologiczne gadżety dla firm takie jak powerbanki, pendrive’y, torby, kalendarze czy notatniki, byśmy mogli Tobie dostarczyć Twój wymarzony gadżet.

Praca dla Ciebie jest dla nas wyzwaniem, którego podejmujemy się z chęcią mogąc wykorzystać naszą kreatywność, indywidualne podejście do najbardziej oryginalnych pomysłów oraz unikalną możliwość współpracy z Tobą przy tworzeniu wyjątkowych gadżetów, które wręczysz przy okazji spotkańbiznesowych, konferencji oraz targów branżowych.

Zaufało nam już ponad 3000 firm. Pora abyś zaufał nam i Ty.

Informacje o nas zespół gadżetów reklamowych
Ikona telefonu

Infolinia

Nasza infolinia dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00-17:00.

Ikona rozmowy przez chat

Czat

Wejdź na czat i zostaw nam wiadomość, odpowiemy na nią możliwie najszybciej.

Ikona wiadomości mailowej

Email

Wyślij nam wiadomość info@gadzety.pl

Ikona lokalizacji firmy

Gadżety.com

ul. Postępu 11A, 02-676 Warszawa +48 7 333 888 30/40

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? Zapraszamy do kontaktu