Seleter – młotek bezpieczeństwa

APAP781551

8,24 pln10,48 pln netto

Zapytaj o produkt
IlośćCena nettoCena brutto
1 - 99 10,28 pln 12,64 pln
100 - 249 8,90 pln 10,95 pln
250 - 499 8,71 pln 10,71 pln
500 - 999 8,50 pln 10,46 pln
1000 + 8,08 pln 9,94 pln

Minimum logistyczne 25 szt.
Ceny netto bez kosztów nadruku.
Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej.

Wysyłka bez nadruku 1-2 dni robocze

Seleter młotek bezpieczeństwa

Seleter młotek bezpieczeństwa to wyjątkowy gadżet reklamowy dedykowany do samochodu, który zwiększa bezpieczeństwo każdego użytkownika pojazdu. Jest to idealne narzędzie nie tylko dla kierowców indywidualnych, ale również profesjonalnych flot transportowych oraz rodziców, dbających o bezpieczeństwo swojej rodziny podczas każdej podróży samochodem.

Seleter młotek bezpieczeństwa wyposażony jest nie tylko w stalową głowicę przeznaczoną do stłuczenia szyby w przypadku nagłej ewakuacji. Jego wielofunkcyjność rozszerza także nożyk do pasów bezpieczeństwa, który umożliwia szybkie uwolnienie się lub innych pasażerów z zapiętych pasów. Co więcej, dodatkowym atutem jest wbudowana latarka LED, która zapewnia oświetlenie w ciemności, pomagając zlokalizować niezbędne elementy lub drogę ewakuacji.

Produkt jest wyjątkowo praktyczny i łatwy w użyciu, co czyni go doskonałym towarzyszem w każdym samochodzie. Baterie guzikowe dołączone do zestawu pozwalają na natychmiastowe użycie młotka bezpieczeństwa po jego wyjęciu z opakowania.

Seleter młotek bezpieczeństwa to znakomity wybór dla branży motoryzacyjnej, która chce podkreślić swoje zaangażowanie w promowanie standardów bezpieczeństwa 🚗. Może być doskonałym prezentem dla klientów salonów samochodowych, warsztatów naprawczych, jak również firm ubezpieczeniowych, które chcą przekazać wartościowe i praktyczne upominki swoim klientom.

Idealny dla osób często podróżujących samochodem, rodziców, a także profesjonalistów, takich jak kierowcy ciężarówek czy taksówek, którzy chcą mieć pewność, że w nagłej potrzebie mogą szybko i skutecznie zadbać o własne bezpieczeństwo oraz bezpieczeństwo swoich pasażerów. Jego uniwersalność i praktyczność sprawiają, że może on służyć również jako narzędzie edukacyjne na kursach bezpiecznej jazdy.

Seleter młotek bezpieczeństwa to więcej niż tylko gadżet reklamowy – to niezbędnik bezpieczeństwa, który każdy kierowca powinien posiadać w swoim pojeździe. Nie czekaj, aż będzie za późno. Zainwestuj w bezpieczeństwo siebie i swoich bliskich już dziś.

Kolor

czarny

Material 1

Plastik

Material 2

Metal

Rozmiar

76×133×24 mm

Baterie w zestawie

Tak

Ilość i typ baterii

Button cell battery

Brak opinii

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Seleter – młotek bezpieczeństwa”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *