Zestaw podkładek DILLA

ASG-08121

21,13 pln26,88 pln netto

Brak w magazynie. Napisz do nas, a znajdziemy dla Ciebie podobny produkt!

Minimum logistyczne 5 szt.
Ceny netto bez kosztów nadruku.
Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej.

Wysyłka bez nadruku 1-2 dni robocze

Zestaw podkładek DILLA

Podaruj swoim klientom i współpracownikom prezent, który doskonale wpisze się w świąteczny nastrój, a jednocześnie codziennie będzie przypominał o Twojej firmie. Zestaw podkładek DILLA to wyjątkowo elegancka i funkcjonalna propozycja, która odnajdzie się na każdym biurku i stole.

Zestaw podkładek DILLA składa się z czterech starannie wykonanych podkładek, które nie tylko chronią powierzchnię przed zabrudzeniami i zarysowaniami, ale także stanowią stylowy element dekoracyjny. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zapewniają trwałość i estetykę przez długie lata.

Idealnie nadaje się do promocji firm z branży marketingowej, IT oraz gastronomicznej, gdzie szczególną uwagę przykłada się do detali i estetyki miejsca pracy oraz spotkań biznesowych. Ten zestaw podkładek będzie doskonałym prezentem dla dyrektorów, menedżerów, ale także dla wszystkich pracowników ceniących sobie porządek i elegancję w swojej przestrzeni pracy.

Niebanalny design i wysoka użyteczność to nie jedyne atuty zestawu. Możliwość spersonalizowania podkładek np. logiem firmy czy specjalnym życzeniem świątecznym, czyni z tego produktu wyjątkowy upominek, który na długo zostanie zapamiętany przez jego odbiorcę. Personalizacja dodaje wartości i sprawia, że prezent jest nie tylko praktyczny, ale także pełen emocjonalnego ładunku.

Zastosowanie zestawu podkładek DILLA jest szerokie: od ochrony delikatnych powierzchni biurowych, poprzez użycie ich w domowej jadalni, aż do stworzenia przyjemnej atmosfery podczas spotkań biznesowych, gdzie każdy detal ma znaczenie.

Jeśli więc szukasz prezentu, który łączy w sobie praktyczność, estetykę oraz możliwość promocji Twojej firmy, Zestaw podkładek DILLA będzie wyborem doskonałym. To prezent, który nie tylko ozdobi biurko odbiorcy, ale także będzie codziennym przypomnieniem o Twojej marce. 🎁💼

Nie czekaj, spraw, aby ten świąteczny sezon był dla Twoich klientów i współpracowników wyjątkowy dzięki Zestawowi podkładek DILLA.

Kolor

wielokolorowy

Waga

0.2010 kg