Oryginalne gadżety reklamowe

Firmowe upominki są jednym z najważniejszych narzędzi marketingowych. Wie o tym każdy szanujący się przedsiębiorca. Pytanie tylko, jakie gadżety wpłyną pozytywnie na wizerunek naszej firmy i sprawią radość współpracownikom, klientom lub kontrahentom.

Ludzie z pasją, czyli kto pomoże w wyborze

Gadżety ważne są, nie ma co do tego wątpliwości. Wie o tym każdy przedsiębiorca, który ma na sercu dobro swojej firmy, a co za tym idzie – wypromowanie i utrzymanie jej na rynku. Wybór odpowiednich gadżetów reklamowych nie jest, wbrew pozorom, łatwym zadaniem. Wszystko zależy od ich przeznaczenia, od celu jaki chcemy osiągnąć, od charakteru firmy, od jej działalności itp. Takie firmowe upominki mają ogromne znaczenie, dlatego ważne jest, aby były dobrze przemyślane. Przede wszystkim, musimy ustalić dla kogo mają być przeznaczone i jaką funkcję powinny pełnić. Na szczęście rynek tej branży dysponuje szeroką ofertą, co pozwala na wybór gadżetu idealnego. Możemy skorzystać z propozycji wielu miejsc, oferujących gadżety reklamowe i dopasować je do własnych oczekiwań. Znajdziesz u nas, nie tylko bogatą ofertę różnych produktów, ale też możliwość ich spersonalizowania . Na Gadzety.com na pewno poczujesz się wyjątkowo, dzięki ludziom pracującym z pasją oraz indywidualnym podejściem do klienta.

Zalety gadżetów reklamowych:

• Pozwalają wyróżnić naszą markę spośród wielu innych

• Sprawiają, że stanie się widzialna, dobrze kojarzona i zapamiętana

• Budują i utrwalają jej pozytywny wizerunek

• Wzbudzają sympatię, skracają dystans i sprzyjają zdrowym relacjom

• Przedłużają i rozszerzają reklamę naszej firmy

• Poprawiają samopoczucie obdarowywanym i obdarowującym

• Stanowią miły i niezobowiązujący akcent współpracy

Klasyczne i oryginalne gadżety reklamowe

Jak sprawić, aby wszystkie powyższe punkty zadziałały w praktyce? Niestety nie ma na to gotowej recepty, ponieważ każda firma ma inny charakter działalności oraz inne oczekiwania. Może warto postawić na oryginalność? Oryginalne gadżety reklamowe to coś, co wyróżni nas z tłumu i nie pozwoli zbyt szybko o nas zapomnieć. Oczywiście, możemy też zdecydować się na stare, sprawdzone metody z wykorzystaniem starych, sprawdzonych gadżetów, między innymi długopisów, notesów, breloków lub smyczy. Taki wybór też ma swoje dobre strony, bo jest praktyczny i funkcjonalny, a klienci przyzwyczajeni są do takich upominków. Gadzety.com mają w swojej ofercie, między innymi długopisy AERO z uchwytem antypoślizgowym. Możemy też zdecydować się na klasyczne kubki ceramiczne, na przykład ANISEED, a także breloki z motywem morskim, ręczniki, temperówki, wizytowniki, teczki na dokumenty i wiele innych propozycji. Gadżety, nawet te klasyczne, znane i lubiane powinny być dopasowane do asortymentu lub usług naszej firmy i jej ogólnego charakteru. Można też postawić na oryginalność, której wiele odsłon oferuje strona Gadzety.com.

Koszulki z logo – gadżet ponadczasowy

Spersonalizowane t-shirty nieustannie rządzą w świecie mody. Decydują się na nie, nie tylko właściciele firm, ale też prywatni użytkownicy. Koszulki z napisem to wciąż bardzo oryginalne gadżety reklamowe, które cieszą się nieustającą popularnością, dzięki możliwości wyrażenia za ich pomocą myśli, idei i emocji. Wśród personelu mniejszych i większych przedsiębiorstw, cieszą się dużą sympatią, i nic w tym dziwnego – powoli zastępują niechciane fartuszki i uniformy. Koszulki z logo firmy są chętnie noszone przez pracowników, dzięki temu, że są modne, wygodne i praktyczne. Oryginalne gadżety reklamowe w postaci koszulek, ułatwiają integrowanie się pracowników, wzmacniają poczucie jedności, przynależności do danej grupy, a także wspomagają chęć działania we wspólnym interesie. Gadzety.com posiadają w swojej ofercie wiele rodzajów koszulek, z możliwością nadruku logo firmy, co dotyczy też wszystkich innych produktów. Koszulki męskie i damskie, o różnym fasonie i kolorze, idealnie spełnią swoją rolę, stając się mobilną reklamą marki. Wykonane z miękkiej bawełny, mogą mieć krótki, jak i długi rękaw, zależnie od oczekiwań i aktualnych warunków pogodowych.

Koszulka reklamowa z logo

Firma z poczuciem humoru

Podobno do odważnych świat należy. Eksperymentujemy w prywatnym życiu, dlaczego zatem nie spróbować w naszej własnej firmie? Pierwszym krokiem do przekształcenia, nieco, wizerunku może być innowacyjny pomysł na oryginalne gadżety reklamowe. Kto powiedział, że relacje biznesowe muszą być sztywne i nudne? No, właśnie, zatem złammy zasady i obalmy stereotypy! Dystans do siebie i świata, okraszony dużą dawką poczucia humoru to cechy, które w dzisiejszym świecie są jak najbardziej pożądane. Gadżety reklamowe też mogą być śmieszne, zwariowane i zupełnie nieoczekiwane. Może to być, na przykład zestaw kredek, materac plażowy, niebieskie okulary czy… hamak do yogi. Czasami, liczą się nie tylko oczywiste upominki związane z daną branżą, ale przede wszystkim pomysł na nie, który może być całkowicie zaskakujący! Co taki oryginalny gadżet reklamowy powie o naszej firmie? Na pewno to, że jest otwarta na nowości, przyjazna ludziom, jak też i to, że zarządzana jest przez właścicieli o dużym poczuciu humoru, którzy z pozytywnym nastawieniem do świata, wychodzą naprzeciw wszelkim oczekiwaniom.

Nasz wyjątkowy blog reklamowy !

Nowości i pomysły - gadżety dla firm !

Tylko u nas poczytacie co nowego w branży gadżetów reklamowych dla firm. Co dwa tygodnie publikujemy informacje, które pomogą Wam wybrać najlepsze upominki dla gości i klientów.

Najnowsze trendy i cool pomysły - My nie pozwalamy nudzić sie naszym Klientom!