smycze reklamowe z logo blog

Smycze reklamowe z logo to niezbędny gadżet w każdej firmie. Wraz ze wzrostem bezpieczeństwa i punktami kontrolnymi, które stają się częścią naszego codziennego życia, potrzeba sięgania po dowód tożsamości i karty dostępu jest czymś, z czym prawie każdy jest zaznajomiony. Jeśli trzymasz w ręku jakieś dokumenty lub filiżankę kawy, może być trudno znaleźć wolną rękę, aby wyjąć z kieszeni kartę dostępu. Jest to jeden z powodów, dla których smycze promocyjne należą do najbardziej popularnych gadżetów reklamowych, a ich popularność wciąż rośnie. Szczególnie teraz, gdy tradycyjne wręczanie prezentów twarzą w twarz i poziom aktywności promocyjnej zostały zredukowane.

Smycze są produktami promocyjnymi o wysokiej widoczności, które mają codzienne praktyczne zastosowanie. Ponieważ ktoś nosi ją na szyi, smycz może być postrzegana w taki sam sposób, jak odznaka lub inna forma identyfikacji, jako środek, dzięki któremu członkowie personelu lub ludzie o wspólnej przynależności mogą być rozpoznawani i rejestrowani. Dla wielu osób posiadanie i noszenie smyczy jest wszystkim, co jest wymagane, aby uzyskać dostęp do bezpiecznych miejsc i potwierdzić tożsamość użytkownika.

Angielskie słowo “lanyard” jest samo w sobie interesujące i najwyraźniej pochodzi od francuskiego “laniere”, które odnosi się do zawiązanej w węzeł pętli, która była tradycyjnie używana do zabezpieczenia ostrej broni, często preferowanej przez kawalerię lub siły morskie, takiej jak szabla lub kordelas. Laniere zapętlała się wokół nadgarstka wojownika, tak aby jego uchwyt na mieczu nie był jedynym punktem kontaktu. W ferworze walki lub jeśli fizycznie poruszał się w jakiś sposób, tak że jego chwyt został chwilowo przerwany, a nie miecz spadł na ziemię, czyniąc go podatnym na atak, laniere pozwalała odzyskać jego osobistą ostrą broń, aby mógł się bronić i wrócić do walki. Podobnie, gdy użycie broni ostrej spadło w nowoczesnych działaniach wojennych, a broń palna wszystkich typów stała się bardziej powszechna, smycz lub laniere była często dołączana do broni bocznej lub ręcznej z podobnych powodów, jak jej pierwotne przeznaczenie.

Jakie smycze wybrać ?

Innym ciekawym zastosowaniem smyczy z logo, która ponownie wywodzi się z jej pierwotnego zastosowania w wojsku, jest dołączenie gwizdka, który w niektórych tradycjach wojskowych był używany jako urządzenie sygnalizacyjne lub środek do zwrócenia uwagi żołnierzy. Jeszcze dziś sędziowie piłki nożnej i innych sportów zespołowych polegają na smyczy, aby utrzymać ich gwizdek, który używają z podobnych powodów jak ich wojskowi odpowiednicy.

Smycze z logo dla firm

Smycze są wykonane z różnych materiałów w zależności od dostępnego budżetu i prawdopodobnego końcowego zastosowania. W dzisiejszych czasach większość smyczy jest wykonana z poliestru, materiału, który jest szeroko akceptowany i oferuje niskie koszty i trwałość. Niezależnie od materiału, z którego są wykonane, w środowisku biznesowym nacisk na materiał jest niewielki i praktycznie wszystkie dostępne produkty zapewnią lata praktycznej obsługi. Kiedy rozważa się również szeroki zakres różnych klipów i dopasowanie, które są dostępne, aby umożliwić różne urządzenia i akcesoria, które mają być dołączone do smyczy nie ma wątpliwości, że te opłacalne i wszechstronne pomysły promocyjne, które zostały na całym świecie przez wieki będą nadal wykorzystywane w przyszłości.

Nasz wyjątkowy blog reklamowy !

Nowości i pomysły - gadżety dla firm !

Tylko u nas poczytacie co nowego w branży gadżetów reklamowych dla firm. Co dwa tygodnie publikujemy informacje, które pomogą Wam wybrać najlepsze upominki dla gości i klientów.

Najnowsze trendy i cool pomysły - My nie pozwalamy nudzić sie naszym Klientom!