Gadżety reklamowe z nadrukiem

Kiedy jesień zbliża się wielkimi krokami, a nowy rok szkolny rozpoczyna, warto pomyśleć nad odpowiednimi gadżetami reklamowymi odpowiadającymi na częste potrzeby w tym okresie. Czasem nawet proste akcesoria, produkty opatrzone subtelnym logo mogą stać się niezbędnymi, ulubionymi dodatkami na co dzień. Jakie ciekawe gadżety reklamowe na wrzesień warto rozważyć? Które sprawdzą się do szkoły albo na uczelnię, na co dzień albo do uprawiania sportów w ostanie słoneczne dni przed jesienią? Sprawdź nasze propozycje.

Szkolne gadżety reklamowe – z uśmiechem do nauki

Szkolne gadżety reklamowe z logo to ogrom możliwości. Klasyczne propozycje to wszelkiego rodzaju artykuły piśmiennicze – długopisy, ołówki, pióra w wielu różnych wariantach, także modnym nurcie eco, z drewna czy materiałów recyklingowanych. Jednak tu temat się nie kończy, bo współczesne gadżety do szkoły, na których może znaleźć się nadruk to także:

  • zestawy szkolne z piórnikiem z podstawowymi przyborami,
  • w ekologicznej wersji zestaw szkolny z recyklingu,
  • pudełka z kredkami, zarówno klasycznymi, jak i świecowymi,
  • notatniki i notesy, karteczki samoprzylepne,
  • kreatywne zakładki do książek,
  • praktyczne worki ze sznurkami na przykład na obuwie,
  • torby na zakupy do kolorowania, które przydadzą się także na szkolne przybory i drobiazgi,
  • pomysłowe breloki do kluczy z kablem USB albo wesołą minką. 

Różnorodne gadżety reklamowe z logo mogą być miłym gratisem dla stałych klientów albo inną formą promocji firmy. W okresie wrześniowych szkolnych wydatków niemal każdy rodzic uczniów i przedszkolaków doceni tego typu gadżety.

Pomysłowe gadżety na jesienne dni

Temperatury powoli spadają, więc dobrym pomysłem na gadżet reklamowy mogą być przedmioty, które trochę pomogą się ogrzać. Może być to pojemny kubek termiczny na kawę czy herbatę, albo też termos z termometrem, by napoju starczyło dla kilku osób i zawsze miał właściwą temperaturę. Nie możesz się zdecydować? Sprawdź jeszcze Tweeny, kubek i termos 2 w 1. Może warto także pomyśleć o zwierzakach w tym czasie i postawić na pomysłowe domki dla ptaków Tomtit albo zawieszkę do obroży – światełko dla zwierzaka dobre na szybko zapadający zmrok. 

Wrzesień to też ostatni moment na imprezy przy grillu czy ognisku, by nie zmarznąć. Dlatego gadżety do grilla, na przykład praktyczny zestaw do grilla Axon czy pomysłowy BBQ multitool z nadrukiem firmowym będą strzałem w dziesiątkę. Jeżeli potencjalni odbiorcy gadżetów lubią prace ogrodowe czy uprawę roślinek, także jesienią sprawdzą się gadżety do uprawy roślinek, które później ozdobią domowy parapet. Zestaw ziół w stylowej cynkowej wanience albo proste i minimalistyczne zestawy do uprawy bazylii, pietruszki czy mięty mogą stać się hitem.

Sportowe akcesoria z logo firmy idealne na jesień

W nurt jesiennych gadżetów reklamowych idealnych na wrzesień wpiszą się także akcesoria sportowe. Złota polska jesień bywa łaskawa i pozwala na aktywność na zewnątrz, zatem cieplejsza sportowa czapka czy butelka sportowa z tritanu to chętnie wybierane gadżety. Jesienią nadal na topie są różne gry zespołowe, zatem piłka footbolowa z nadrukiem albo frisbee będą sporą atrakcją. Warto także pomyśleć o bezpieczeństwie podczas aktywności na zewnątrz, dlatego prosty gadżey jakim jest opaska odblaskowa albo zawieszka – brelok odblaskowy może okazać się wyjątkowo pożądany. Trzeba jednak mieć świadomość, że wrzesień to też dni bez pogody, dlatego by były aktywne na zewnątrz, świetnym gadżetem może okazać się kompaktowy parasol lub zestaw na deszcz Fisherman.

Wybór gadżetów z logo idealnych na wrzesień i ogólnie okres jesienny jest naprawdę szeroki. Warto starannie je dobrać, dopasować ich charakter do zakresu działalności firmy, której mają stać się reklamą, by kojarzyły się na kilka sposobów z marką, nie tylko poprzez umieszczone logo czy napis. Umiejętny dobór tego typu produktów, nawet drobnych i z pozoru niewiele wartych może okazać się świetnym sposobem na pozyskanie nowych klientów, budowanie dobrej opinii i systemu poleceń wśród stałych kontrahentów.

Nasz wyjątkowy blog reklamowy !

Nowości i pomysły - gadżety dla firm !

Tylko u nas poczytacie co nowego w branży gadżetów reklamowych dla firm. Co dwa tygodnie publikujemy informacje, które pomogą Wam wybrać najlepsze upominki dla gości i klientów.

Najnowsze trendy i cool pomysły - My nie pozwalamy nudzić sie naszym Klientom!