Grudniowe gadżety reklamowe dla firm

Żyjemy w świecie, w którym nachalna próba promocji zaczyna tracić na wartości. Ze wszystkich stron atakują nas bowiem typowe reklamy telewizyjne, obrazkowe czy dźwiękowe. Różnego rodzaju komunikatów marketingowych jest na tyle dużo, że na większość w ogólne nie zwracamy uwagi. Obecnie oczekujemy oryginalnej oraz nienachalnej formy promocji przedsiębiorstw. Stawiając na oryginalne gadżety, właśnie taką promocję otrzymujemy. Nienaganne, najwyższej jakości gadżety firmowe na grudzień to strzał w dziesiątkę.

Gadżety firmowe na grudzień – jakie najczęściej wybierane są corocznie?

Największym zainteresowaniem wśród gadżetów grudniowych cieszą się torby na zakupy z logo firmy, a także fartuszki kuchenne. Są one niezwykle popularne głównie ze względu na ich wytrzymałość, ekologię, a także stosunkowo niską cenę. Stanowią doskonały przykład nienachalnej promocji firmy. Wykonane z najlepszej jakości materiałów torby oraz fartuszki z motywem świątecznym sprawią, że każdy obdarowany będzie mógł cieszyć się nimi przez wiele lat. Dzięki rozwiązaniu, jakim są torby, klienci firmy będą ją dumnie prezentować idąc przez galerię handlową czy miasto.

Żaden inny billboard, reklama czy spot telewizyjny nie gwarantuje nam tak bezpośredniego dotarcia do potencjalnych konsumentów wraz z połączeniem z niewielkimi kosztami inwestycji, jak właśnie ekologiczne torby na zakupy. Wybierając tego rodzaju upominki, zwróćmy uwagę na materiał, z jakiego zostały one wykonane. Muszą być one bowiem lekkie, składać się do małych rozmiarów, a przy tym być tanie. Dopasowując się do świątecznego klimatu będą nieodłącznym elementem podczas świątecznego szaleństwa zakupowego. 

Trendy niewychodzące z mody 

Trendami, które nie wychodzą z mody są personalizowane długopisy. Sprawdzą się one również w grudniu – w okresie zimowym i świątecznym. Udekorowane gwiazdkami oraz logo firmy będą doskonałą reklamą każdej spółki. Długopisy to tradycyjna, ale jakże popularna forma raniej oraz efektywnej promocji przedsiębiorstwa. Na produkcie może być bowiem przedstawione logo firmy lub widnieć jej nazwa. Wybierać możemy spośród wielu, różnych modeli długopisów – z nakrętkami, na wcisk czy wysuwanych. Występują one także w wielu różnych kolorach. Najpopularniejsze z nich to jednak czerwony, czarny oraz niebieski. Wybierając odpowiedni kolor na miesiąc jakim jest grudzień, najchętniej stawiamy jednak na czerwień. Ważne, aby długopisy były wykonane z lekkich oraz odpornych na uszkodzenia materiałów. Przełoży się to na niebywałą wygodę ich użytkowania.

Wśród produktów niewychodzących z mody w zimowe wieczory jest także kubek jednościenny wykonany w 65% z PLA (100% kukurydzy) i w 35% ze słomy pszenicy. Posiada on korkowy uchwyt oraz bambusową pokrywkę. Jest zatem w 100% ekologiczny. Pojemność kubka to 420 ml. Kubku są wytwarzane ze sfermentowanej skrobi roślinnej wolnej od substancji toksycznych i neutralnej pod względem węgla. Możemy zatem zaparzać w nich wrzące napoje, które ocieplą nam nieco grudniowe poranki. 

Breloki – gadżety dla każdego

Wśród najróżniejszych propozycji gadżetów reklamowych prym wiodą także sprawdzone rozwiązania łączące w sobie funkcjonalność oraz ciekawy design. Najczęściej tego rodzaju gadżety przeznaczone są do codziennego użytkowania. Jedną z kategorii gadżetów reklamowych, które są modne przez cały rok, są breloki z logo lub nazwą firmy. Tajemnica ich popularności tkwi oczywiście w ich praktyczności. Mogą być one doskonałą ozdobą do kluczy w okresie zimowo-świątecznym, ale mogą też pełnić rolę praktyczną, np. otwieracza.

Gadżety reklamowe w formie słodyczy

Gadżety reklamowe w formie słodyczy to niezwykle popularny gadżet szczególnie w okresie świątecznym. Klienci odwiedzający naszą firmę z chęcią częstują się wówczas świątecznymi prezentami w postaci cukierków, na których opakowaniach widnieje logo naszej firmy. Jest to doskonała reklama dla każdego przedsiębiorstwa. Kubki smakowe świetnie pozwolą nam zapamiętać, gdzie jedliśmy tak dobre słodycze, natomiast my, zwrócimy uwagę na to, skąd pochodziły. 

Nasz wyjątkowy blog reklamowy !

Nowości i pomysły - gadżety dla firm !

Tylko u nas poczytacie co nowego w branży gadżetów reklamowych dla firm. Co dwa tygodnie publikujemy informacje, które pomogą Wam wybrać najlepsze upominki dla gości i klientów.

Najnowsze trendy i cool pomysły - My nie pozwalamy nudzić sie naszym Klientom!