IDEA – Zakładka do książek

MO7804

0,91 pln1,16 pln netto

Zapytaj o produkt
IlośćCena nettoCena brutto
1 - 99 1,14 pln 1,40 pln
100 - 249 0,99 pln 1,22 pln
250 - 499 0,97 pln 1,19 pln
500 - 999 0,94 pln 1,16 pln
1000 + 0,90 pln 1,11 pln

Minimum logistyczne 50 szt.
Ceny netto bez kosztów nadruku.
Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej.

Wysyłka bez nadruku 1-2 dni robocze

IDEA Zakładka do książek

W erze cyfrowej, gdzie każdy detal ma znaczenie, przedstawiamy produkt, który idealnie łączy w sobie praktyczność i innowacyjny design – IDEA Zakładka do książek. Unikalny w kształcie żarówki, wykonany z kartonu pochodzącego z recyklingu, jest nie tylko symbolem pomysłowości, ale także troski o środowisko. Ta zakładka to coś więcej niż tylko sposób na oznaczenie strony – to kompaktowe centrum organizacyjne dla Twoich myśli i notatek.

W skład IDEA Zakładki do książek wchodzi 2-częściowy notatnik z żółtymi karteczkami samoprzylepnymi oraz zestaw 5 kolorowych znaczników, dzięki którym żadna ważna informacja Cię nie ominie. Dodatkowo, wyposażona jest w linijkę o długości 13 cm, co czyni ją nieocenionym narzędziem w każdej sytuacji wymagającej precyzyjnych pomiarów. Dzięki swoim kompaktowym wymiarom, łatwo zmieści się w każdej torbie czy plecaku, będąc zawsze pod ręką, kiedy będziesz potrzebować zanotować ważną myśl czy pomysł.

Ten niebanalny produkt wyjątkowo sprawdzi się w promocji branży edukacyjnej, kreatywnej oraz wszelkich działalności, gdzie liczy się oryginalność i ekologiczny aspekt wyborów. IDEA Zakładka do książek jest wręcz doskonałym pomysłem na upominek reklamowy, który z pewnością zostanie doceniony przez wszystkich miłośników książek, studentów, nauczycieli, a także profesjonalistów i wszystkich tych, którzy w swojej pracy nie mogą się obyć bez szybkich notatek.

Jego zastosowania są wszechstronne – od znacznika w książce, przez narzędzie do notowania pomysłów, po pomoc przy organizacji zadań dzięki kolorowym zakładkom. Można go wykorzystać w biurze, szkole, na uczelni, a także w domowym zaciszu. Jest to produkt, który z pewnością ułatwi organizację pracy i nauki, a jednocześnie będzie sprzyjał kreatywności.

Zaopatrz się w IDEA Zakładkę do książek i przekonaj się, jak łatwo może stać się ona nieodłącznym elementem Twojego codziennego życia. Niech każda przewrócona strona będzie świadectwem Twojej dbałości o szczegóły i środowisko. 🌿📚

Kolor

beżowy

Wymiary

22×6 cm

Waga

0,014 kg

Materiał

Paper

Brak opinii

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „IDEA – Zakładka do książek”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *