Suboside – osłona przeciwsłoneczna do samochodu

APAP809485

4,57 pln5,81 pln netto

Zapytaj o produkt
IlośćCena nettoCena brutto
1 - 99 5,70 pln 7,01 pln
100 - 249 4,94 pln 6,08 pln
250 - 499 4,83 pln 5,94 pln
500 - 999 4,71 pln 5,79 pln
1000 + 4,48 pln 5,51 pln

Minimum logistyczne 50 szt.
Ceny netto bez kosztów nadruku.
Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej.

Wysyłka bez nadruku 1-2 dni robocze

## Suboside osłona przeciwsłoneczna do samochodu

Podróżowanie samochodem w słoneczne dni może stać się przyjemniejsze i bezpieczniejsze dzięki Suboside osłona przeciwsłoneczna do samochodu. To praktyczne rozwiązanie, doskonale wpisujące się w potrzeby kierowców oraz pasażerów poszukujących komfortu podczas jazdy. Zastosowanie składanej osłony przeciwsłonecznej na boczne okna samochodu zapewnia skuteczną ochronę przed nagrzewaniem się wnętrza pojazdu oraz przed szkodliwym działaniem promieni UV.

Zestaw składa się z dwóch części, co pozwala na kompleksową ochronę obu bocznych okien. Montaż nie wymaga użycia narzędzi i jest niezwykle prosty dzięki dołączonym do zestawu przyssawkom. Te małe, ale wytrzymałe akcesoria gwarantują, że osłona będzie stabilnie przylegać do szyby, jednocześnie umożliwiając łatwą jej regulację lub zdejmowanie, gdy tylko zajdzie taka potrzeba.

Suboside osłona przeciwsłoneczna do samochodu to doskonały wybór nie tylko dla rodziców, chcących chronić swoje dzieci przed ostrym słońcem, ale i dla wszystkich kierowców ceniących sobie komfort jazdy. Dzięki temu produktowi, długie podróże samochodowe nawet w środku upalnego lata staną się znacznie bardziej wygodne.

Produkt ten znajdzie zastosowanie nie tylko w życiu codziennym, ale również jako element gadżetów reklamowych do samochodu. Jego praktyczność i uniwersalność sprawiają, że jest perfekcyjnym pomysłem na promocję firm z różnych branż, w szczególności tych związanych z motoryzacją, turystyką czy opieką zdrowotną. Personalizowana osłona przeciwsłoneczna może służyć jako efektywny nośnik reklamy, jednocześnie będąc użytecznym prezentem dla klientów oraz partnerów biznesowych.

Ochrona przed słońcem, łatwość montażu oraz możliwość wykorzystania produktu w celach promocyjnych to tylko niektóre z atutów, które Suboside osłona przeciwsłoneczna do samochodu wnosi do życia kierowców. 😎 Zapewnij sobie i swoim bliskim komfortowe warunki podróżowania, wybierając rozwiązanie, które efektywnie chroni wnętrze samochodu przed przegrzewaniem i promieniami UV. 🚗

Kolor

biały

Material 1

Poliester

Rozmiar

440×360 mm

Brak opinii

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Suboside – osłona przeciwsłoneczna do samochodu”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *