Srebrne gadżety reklamowe

Srebro to barwa, którą wybierają osoby pewne siebie, zdecydowane i ceniące sobie prestiż. Ten kolor kojarzony jest z innowacyjnością i nowoczesnymi technologiami, ale także z niezawodnością, gdyż nie bez powodu zacne miejsce na rynku zajmuje np. biżuteria ze srebra lub srebrne, luksusowe samochody. Stalowoszare gadżety marketingowe również cieszą się uznaniem wśród przedsiębiorców, reklamodawców oraz wszystkich ludzi, którzy chcą w gustowny sposób wyróżnić swój produkt. Jakie srebrne przedmioty marketingowe warto rozważyć?

Długopisy w srebrnym kolorze jako reklama

Długopis jest niezbędnym elementem wyposażenia każdego człowieka, który pracuje w biurze, podpisuje na co dzień liczne dokumenty lub korzysta z usług pocztowych. Niemniej jednak z takiego rodzaju akcesoriów korzysta praktycznie każdy. Zawsze bowiem istnieje możliwość zapisania czyjegoś numeru telefonu lub innej przydatnej informacji. Srebrny gadżet z logo firmy jej przedstawiciele mogą podarować swoim klientom jako dodatek do kupowanych produktów bądź usług. Pomaga to budować pozytywny wizerunek firmy i nawiązać bardziej długofalową relację z przedsiębiorstwem. Długopisy w kolorze stalowym na wyższych stanowiskach pracowniczych dodają animuszu i sprawiają, że każda osoba wydaje się jeszcze bardziej kompetentna w swoim fachu. Tego typu gadżety w kolorze srebrnym przydadzą się także w mobilnym biurze oraz we wszystkich branżach wykonywanych terenowo, jak np. plac budowy. Nie ma chyba bardziej uniwersalnego przedmiotu niż długopis, dlatego przedsiębiorcy czy artyści właśnie na tym produkcie decydują się umieścić swoją reklamę. Piszące gadżety w kolorze srebrnym są praktyczne i uniwersalne. Prezentują się jednocześnie jak najlepsze produkty renomowanych marek, które także często utrzymywane są właśnie w tej kolorystyce. Kolorowe gadżety reklamowe dają szerokie pole do popisu. Barwę można bowiem wybrać świadomie, dostosowując ją do charakteru bądź preferencji danej firmy czy instytucji. 

Designerskie kubeczki – czy srebrne są odpowiednie?

Zarówno w domu, jak i podczas wykonywania obowiązków zawodowych wiele osób uwielbia popijać kawę lub inny parujący napój. Przeważnie każdy ma swój ulubiony kubek, którego używa na co dzień. Dlatego właśnie na srebrne gadżety z logo często są wybierane stylowe naczynia. Kubek ma niewielkie rozmiary, więc można go ze sobą wszędzie przewieźć nawet, jeśli ktoś nie chce się z nim rozstawać podczas wakacyjnego wypoczynku. Najczęściej kupuje się klasyczne białe naczynia, dlatego srebrny kubek z nadrukiem wygląda unikatowo i majestatycznie. Jeśli ktoś potrzebuje praktycznych, lecz nieoczywistych produktów może nanieść swoje logo lub adres strony internetowej na srebrny kubek reklamowy. Naczynia w srebrnych odcieniach będą pasowały do urzędów i instytucji zaufania publicznego, dobrze będą wyglądały np. w bankach, salonach i sklepach, a także w przychodniach i gabinetach lekarskich. Mogą ich używać osoby, które mają do czynienia z nowoczesnymi technologiami lub się nimi interesują. Srebrne kubki pasują też do zakładów związanych ze stylem i urodą, jak zakłady fryzjerskie czy salony kosmetyczne. Kubeczki rozdawane stałym i zaufanym klientom zawsze stanowią miły akcent we wzajemnej współpracy.

Polecamy świetny blog pt: Psychologia koloru – srebrny

“Biel, zwłaszcza połączona z kolorem srebrnym, jest wyrazem nowoczesności i szeroko rozumianej czystości. To kolor typowy dla branży technologicznej. Największe marki komunikują bielą i srebrem swoją otwartość na innowacje. To połączenie, które znajdziemy np. w brandingu Apple, Sony i Tesli. Wszystkie te marki łączy innowacyjność i nowoczesność. Ponieważ biel to kolor nieskazitelności i czystości, jest też typową barwą dla branży kosmetycznej i medycyny. Biały wybierają gabinety kosmetyczne, kliniki medycyny estetycznej, dentyści itd. Dzięki temu podkreślają, że świadczone przez nich usługi są higieniczne. Nie można też zapomnieć, że białe są lekarskie kitle, a narzędzia chirurgiczne srebrne.”

Inne gadżety reklamowe w srebrze 

Teoretycznie gadżety reklamowe można tworzyć niemal ze wszystkiego. Granicą jest tylko wyobraźnia twórcy. Jeśli chodzi o srebrne gadżety reklamowe wybór jest naprawdę ogromny. Firmy mogą także wykonać specjalne smycze lub breloczki do kluczy. To proste do wykonania i lekkie produkty, które zajmują niewiele miejsca, a spełniają bardzo istotną rolę. Dzięki nim łatwiej znaleźć klucze w przepastnej torebce lub teczce. Ich zgubienie również staje się mniej prawdopodobne. Produkty w kolorze srebrnym prezentują się twarzowo i elegancko, więc może je wyeksponować na widoku. Popularne są również srebrne elementy odzieży oraz wszystkie inne produkty, które można spersonalizować. Promowanie swojej marki poprzez umieszczanie loga lub innych elementów na produkcie to stosunkowo łatwy i przyjemny sposób na zaprezentowanie swojej działalności, a srebrne przedmioty marketingowe są w cenie.