Zielone gadżety reklamowe

Zielony kolor przywodzi na myśl same pozytywne skojarzenia – nadzieję, dobrą energię, spokój. Wybierając stonowany odcień można odczuć relaks i odprężenie. Zielony to także symbol bycia ekologicznym i wspierania natury. Charakter tego koloru jest wszechstronny, jednak jego największą zaletą jest to, że jest ponadczasowy. Urządzając swoje biuro lub dbając o wizerunek firmy, dobrze jest wspomóc się gadżetami w kolorze zielonym. 

Zielony – kolor przykuwający uwagę.

Zielony kolor jest bez dwóch zdań barwą, która rzuca się w oczy. Patrząc na gadżety reklamowe na stoisku wystawowym, pierwsze na co zwraca się uwagę na miłe dla oka odcienie. Wiele firm często uczestniczy w wydarzeniach, gdzie głównym celem jest zapoznanie klientów z ofertą przedsiębiorstwa. Dobrze dobrane gadżety w kolorze zielonym spełnią swoją rolę, jaką jest pozostanie w pamięci zainteresowanego na dłużej. Przykładem takiego gadżetu mogą być tradycyjne breloki, które są uniwersalne, praktyczne i dzięki zielonej barwie łatwo znaleźć jest w torbie podróżnej, biurowej czy w damskiej torebce. Brelok do wózka na zakupy jest połączeniem ponadczasowego charakteru z nowoczesnością – często brakuje monet do wózka sklepowego, a taki brelok będzie zawsze pod ręką. Podobnie rzecz ma się ze smyczą, na której można powiesić klucze, równocześnie łatwo ją znajdując wśród reszty wyposażenia. Idealnym przykładem firmy z logo w kolorze zielonym jest Starbucks, oferujący pyszne kawy, czy choćby Tymbark, który tworzy soki i napoje z owoców i warzyw. 

Praktycznie i na zielono.

Zielone gadżety reklamowe nie muszą być nudne. Wzbogacone o logo firmy stają się także miłą pamiątką. Klasyczny kubek ceramiczny to dobry prezent dla kontrahenta – zestaw kubków urozmaici pracowniczą kuchnię, a nazwa firmy na pewno zapadnie w pamięć. Warto pamiętać o gadżetach dopasowanych do pory roku. W okresie jesienno-zimowym dobrym pomysłem na gadżet będzie termos, natomiast gdy zrobi się cieplej warto zaopatrzyć siebie, swoją załogę i klientów w butelki z wygodnym otwieraniem. Szczególnie polecane dla sportowców lub osób udających się często w podróże – służbowe oraz rekreacyjne. Zielone gadżety z logo firmy mogą występować w różnej formie artykułów papierniczych – długopisy, bruliony, notatniki czy kalendarze to rzeczy, które przydają się każdemu. Dodatkowo można urozmaicić ofertę gadżetów o te elektroniczne, czyli np. pendrive – nośnik danych jest bardzo popularną reklamówką, zwłaszcza dla osób, które pracują w biurach.

Kreatywne gadżety.

Kolorowe gadżety wcale nie muszą być nudne. Istnieje wiele opcji uatrakcyjniania swojej oferty reklamowej, zwłaszcza w dzisiejszym, pełnym innowacji świecie. Firmy wręcz biorą udział w “wyścigach” kreatywności, by przyciągnąć uwagę coraz to bardziej wymagających klientów. Skoro zielony kolor jest barwą zapadającą w pamięć, warto połączyć ją z takim gadżetem, by stworzyła nowoczesny duet. Dobrym przykładem będą artykuły użytku codziennego, np. do kuchni. Personalizowane fartuchy kuchenne są elementem niezbędnym w każdej kuchni. Będą także pasowały do restauracji, kawiarni czy innych tego typu miejsc. 

Polecamy świetny blog pt: Zielony – Magia Kolorów.

“Zieleń to świeżość, wiosna, początek, życie i harmonia. Stanowi też kolor uzdrowienia, nadziei i wolności. Pomoże Ci zarówno ze sprawami z przeszłości, z którymi sobie nie radzisz jak i w odzyskaniu wewnętrznej harmonii. Wesprze również w podjęciu decyzji i dokonaniu wyboru. Zieleń daje nadzieję i wzmacnia poczucie własnej godności. Jest to również kolor, który przyciąga pieniądze i bogactwo. To kolor urodzaju, prawdy i młodości. Zielony oznacza również wzrost i odrodzenie”

Warto wiedzieć, że często przekaz reklamowy trafia także do dzieci, więc zadbanie o gadżety stworzone dla nich jest również istotną kwestią. Przykładowo proste bańki mydlane będą super zabawą na świeżym powietrzu, a dla najmłodszych nawet grzechotka da powody do uśmiechu. Gadżety reklamowe można dopasować do wieku odbiorców, ich zainteresowań oraz głównego charakteru firmy. Warto wykonać wcześniejszą analizę rynku, by stworzyć takie drobiazgi, które najlepiej trafią do zainteresowanych. Tym samym szeroką gamę podarunków dla kobiet można stworzyć na podstawie ich najczęściej używanych rzeczy. W prawie każdej kobiecej torebce znajdzie się balsam do ust czy lusterko. W kolorze zielonym będzie łatwe do znalezienia, a logo firmy oglądane będzie nawet kilka razy dziennie, co gwarantuje zapamiętanie. 

Wizerunek firmy kształtuje się nie tylko poprzez wartości, ale także poprzez rzeczy materialne – warto połączyć ich charakter z ponadczasową barwą.

Zobacz – zielone długopisy reklamowe