Żółte gadżety reklamowe

Kolor żółty to barwa, wywołująca jednoznaczne pozytywne skojarzenia – nie istnieje na świecie przecież nic lepszego, niż długie wakacje w egzotycznych krajach, upalna, słoneczna pogoda oraz bezchmurne niebo. Odcienie żółtego przywodzą na myśl również radość, uśmiech, szczęście, beztroską zabawę, pozytywnie nastrajając do życia i otaczającego świata.

Najwyższej jakości żółte gadżety reklamowe – zadbaj o renomę swojej firmy

Nasz sklep oferuje szeroki asortyment najwyższej jakości gadżetów reklamowych w kolorze żółtym, które wywołają niejeden uśmiech na twarzy Twoich klientów. Żółte gadżety z logo to doskonałe rozwiązanie dla każdej firmy, która pragnie dołożyć największych starań, aby zadbać o pozytywną opinię zarówno w przestrzeni stacjonarnej, jak i wirtualnej. Na długopisy, kubki, breloczki do kluczy czy plecaki w tym kolorze powinny postawić przede wszystkim firmy, których zakres usług obejmuje branżę budowlaną, a także gałęzie przemysłu, takie jak mechanika samochodowa.

Badania wykazują także, że ciepłe odcienie barwy pomarańczowej czy właśnie żółtej wywołują pozytywne skojarzenia, jeśli chodzi o restauracje, korporacje produkujące żywność czy supermarkety. Należy do nich między innymi pyszne i zdrowe jedzenie oraz sprawna obsługa. Żółte gadżety reklamowe wspomagają również apetyt, dzięki czemu masz większą pewność, że klient zawita własnej do Twojego lokalu gastronomicznego lub sklepu. 

Na gadżety w kolorze żółtym powinieneś postawić również wówczas, gdy Twoja firma zajmuje się na przykład sprzedażą biletów lotniczych. To właśnie w branży turystycznej, barwy takie, jak żółty, zielony, pomarańczowy czy niebieski są powszechnie wykorzystywane, zarówno jeśli chodzi o logo marki, jak i gadżety. Potencjalni klienci zauważywszy kubek, torbę na zakupy, brelok do kluczy, przywieszkę do plecaka czy długopis w kolorze żółtym, opatrzone logo Twojej marki, intuicyjnie skojarzą ją pozytywnie. Pierwszym skojarzeniem będzie przede wszystkim szeroko pojęta dobra zabawa, interesujące miejsca, w których można spędzić słoneczne dni, a także niezapomniane czerwcowe, sierpniowe lub lipcowe chwile.

Jakie rodzaje gadżetów reklamowych w kolorze żółtym oferujemy?

Kolorowe gadżety reklamowe to jeden z najskuteczniejszych sposobów, aby wyróżnić swoją firmę na tle konkurencji. W tym przypadku, najlepiej zadbać o spójność przekazu, którą gwarantuje jednolita gama kolorystyczna wszystkich oferowanych przez Ciebie produktów. Zielony długopis, pomarańczowy plecak, różowy brelok do kluczy, a do tego żółta koszulka z nadrukiem z pewnością nie będą dobrym pomysłem. Kolor powinien jednoznacznie kojarzyć się z prowadzoną przez Ciebie działalnością.

Polecamy świetny blog pt: Psychologia koloru – Żółty

“Żółty, podobnie do pomarańczowego, sprawdza się w identyfikacji wizualnej marek, które kierują swoje produkty do młodych odbiorców (dzieje się tak pomimo przytoczonych wyżej badań). Wynika to z faktu, że kojarzy się ze szczęściem, dobrą zabawą i przyciąga wzrok. Pobudza też kreatywność. Żółć wykorzystał więc np. Snapchat – aplikacja, która swego czasu biła rekordy popularności wśród młodzieży. Kolor żółty to też bardzo ważny kolor dla jednej z najsłynniejszych sieci fast foodów, czyli McDonald’s. Restauracje te chcą kojarzyć się ze szczęściem i przyjemnością. Dodatkowo żółty w tym przypadku jest połączony z czerwienią, więc skutecznie pobudza apetyt”

Oczywiste jest, że każdy z klientów poszukuje innych, praktycznych z jego punktu widzenia gadżetów. Dla jednego będzie to plecak do szkoły czy na studia, a dla drugiego ciepła bluza, gwarantująca komfort termiczny w sezonie jesienno-zimowym. Z tego też powodu, nasz sklep oferuje szeroką gamę rozmaitych gadżetów w kolorze żółtym, które zostaną opatrzone logotypem Twojej firmy na indywidualne zamówienie. Możesz zaopatrzyć się między innymi w takie gadżety, jak:

  • żółte kubki wykonane z bezpiecznych tworzyw, malowane farbami, niezawierającymi w swoim składzie szkodliwych substancji chemicznych z Twoim własnym logo
  • żółte butelki przeznaczone do wielorazowego użytku lub bidony z Twoim własnym logo
  • żółte akcesoria do ćwiczeń fizycznych, takie jak gumy z Twoim własnym logo
  • żółte zeszyty, bruliony, notatniki i kołonotatniki, zarówno w kratkę oraz w linię, jak i czyste, o różnej ilości kartek z Twoim własnym logo
  • żółte plecaki szkolne i wycieczkowe, wyposażone w miejsce na bidon z Twoim własnym logo
  • żółte elementy odblaskowe, takie jak kamizelki, opaski na rękę czy breloczki do plecaka dla dzieci, zapewniające bezpieczeństwo na drodze po zmroku z Twoim własnym logo
  • żółta odzież z Twoim własnym logo, wykonana z najwyższej klasy materiałów, odpornych na uszkodzenia, a także odznaczające się stylowym, estetycznym designem